RENEGATE SERVERS

Renegate FiveM

- již skoro 2 roky provozu
- WL-ON
- 250 slotů
- tokovoip

Communitati DayZ

- parametr
- parametr
- parametr
- parametr
- parametr

Renegate Rust

- 1000000X
- 100X
- 2X
- Vanilla

WHAT YOU CAN FIND WITH US

Profesionální tým adminů a moderátorů

Jedním z komunitních prvků našeho serveru je skupina přívětivých adminů (dospělých), kteří jsou v případě potřeby nápomocni a ochotni řešit spory či obtíže. Naším cílem je řešit vzniklé situace bez zbytečných prodlev. I když jsme ve hře, pište nám na discord, vytvářejte tickety nebo pište poznámky do bugů. Vaše připomínky nezůstanou bez odezvy.

Kvalitní a propracovaný server

Základem našeho komunitního server je expansion mod a řada dalších pečlivě vybraných modů včetně našeho vlastního modu. Chceme, aby byl server maximálně zábavný zároveň se zachováním hratelnosti pro dosažení maximálního zážitku z Vašeho kvalitního gameplaye.

Mnoho originálních nápadů a možností

Na našem serveru naleznete řadu unikátních herních mechanik, které jinde nejsou. Nejvýraznější z těchto mechanik je level systém, který odemyká další obchodní zóny s lepšími zbraněmi a vybavením pro Vaši postavu. Unikátní je take náš blackmarket, na kterém můžete prodávat drogy z našeho vlastního modu. Dalšími jsou přidaná vojenská vozidla a helikoptéry, které Vám poskytnou nový herní zážitek v DAYZ.