Renegate RP

Vítej na Renegate RP. Jsme československý RP (roleplay) server na platformě FiveM (GTA:V). Již více než 2 roky poskytujeme stabilní místo, kde trávit volný čas. Snažíme se především o kvalitní a zároveń i zábavné RP, do kterého však ze strany A-teamu nezasahujeme.

Co u nás naleznete?


Multichar

Na Renegate můžete hrát až 3 postavy. Každá postava může mít svůj příběh a hráči se mohou věnovat jak legálnímu tak ilegálnímu RP.

Whitelist

Pro hráče, kteří nerespektují pravidla, máme již více než rok Whitelist. U nás probíhá pouze pohovor na základě kterého se WL addeři rozhodují.


Drogy

Na našem serveru naleznete propracovaný a promyšlené systém drog. Od sázení a pěstování, přes zpracování až po prodej NPC, případně prodej kokainu obchodní lodí (na způsob vykrádání). U zpracování je vyžadována kooperace mezi frakcemi.

Inventář

Inventář, který zahrnuje i vozidla, sklady a domy, máte možnost si předměty poskládat tak, jak vám vyhovuje. Zbraně a použitelné předměty mají opotřebení a sériová čísla. Jedinečné předměty jako ID karta či řidičská licence mají svoje ID.


Reálné gangy

Pro ty, kteří chtějí RP gangu máme reálné názvy a lokace gangů. East Side Pirus Bloods, Grape Street Watts Crips, 80s West Coast Hustler Crips, East Side Latin Kings, Sons of Anarchy. Melee zbraně a mlácení pěstmi má u nás snížený DMG.

Addon auta a oblečení

Na serveru také nalezenete addon auta a oblečení. O addon auta se stará cardev tým. Výběr aut závisí především na funkčnosti a vizuálech. Handlingy jsou nastaveny optimálně k možnostem hry a rychlostem PD vozidel. Addon oblečení zahrnuje i EUP 9.0 a několik desítek civilních oblečení. Oblečení pravidelně aktualizujeme a přidáváme.